Free delivery from 200,00 zł
SuperSafeTM shopping
SuperFair.Shop badge

Apple iPhone iPad MacBook Repair

 

W naszym punkcie stacjonarnym w Szczecinie mieści się profesjonalny serwis, specjalizujący się w pogwarancyjnych naprawach urządzeń Apple. Zajmujemy się pełnym zakresem napraw od wymiany ekranów, baterii, podzespołów wewnętrznych, do napraw po zalaniu, rozszerzonej diagnostyki oraz napraw płyt głównych. 

Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu serwisowego, używając najwyższej jakości podzespołów. Dzięki bieżącej dostępności większości części zamiennych, zapewniamy szybki czas naprawy, zachowując przy tym najwyższe standardy.

Czas wykonania usługi wymiany wyświetlacza LCD w urządzeniach iPhone wynosi zazwyczaj do 1 godziny, a wymiany baterii do 30 minut (co może być zależne od aktualnej kolejki napraw). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu wstępnej rezerwacji terminu.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, stawiamy na jakość napraw, precyzję i terminowość.
Współpracujemy z czołowymi producentami części premium oraz z fabrykami OEM. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam wyselekcjonować najsolidniejszych dostawców na rynku oraz najwyższe jakościowo części o najmniejszym współczynniku awaryjności.
W naszej ofercie jest możliwość wyboru: oryginalnych podzespołów (OEM) lub zamienników najwyższej jakości dostępnej na rynku (HQ A+).
Wstępna diagnoza jest bezpłatna, naprawy zaczynamy po wycenie i akceptacji kosztów przez Klienta.
Po wykonanej usłudze wystawiamy pełną dokumentację naprawy wraz z gwarancją na okres 6 miesięcy przechowywaną w systemie na podstawie numeru seryjnego urządzenia.

Zapraszamy do skorzystania z pełnego zakresu profesjonalnych usług w naszym punkcie serwisowym w Szczecinie lub wysyłkowo door-to-door.

Numery infolinii serwisowej:

+48 500 247 669
+48 507 771 001

Godziny pracy biura, otwarcia serwisu oraz kontaktu telefonicznego:
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

 

Strona serwisu: www.deepfix.pl
Adres e-mail: serwis@deepfix.pl

 

DEEP-MEDIA
Al. Bohaterów Warszawy 40 / 2A3
C.H. Nowy Turzyn, I piętro
70-342 Szczecin

NIP EU: PL8522583714
REGON: 321298608 
BDO: 000021142

pixel