Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Majowa konferencja Apple "Let Loose"

2024-05-08
Majowa konferencja Apple "Let Loose"

Podczas majowego wydarzenia Apple odświeżyło swoją linię iPadów, a Tim Cook określił dzisiejszą prezentację jako "najważniejszy dzień dla iPada od jego premiery".

Znaczące ulepszenia dotknęły iPad Air i iPad Pro, a także wprowadzono nowy Apple Pencil Pro i Magic Keyboard. Dodatkowo, cena istniejącego 10-calowego iPada została obniżona.

Transmisja na żywo z wydarzenia o nazwie "Let Loose" była dostępna na kanale Apple na YouTube oraz na ich stronie internetowej.

 

Ogłoszenia z majowego wydarzenia Apple obejmują:

Apple Pencil

Nowy Apple Pencil Pro można sparować z nowym iPadem Pro i nowymi urządzeniami iPad Air. Ma nową funkcję touch która aktywuje wybrane narzędzie, żyroskop dla precyzyjnej kontroli wybranych narzędzi, obsługę funkcje FindMy oraz magnetyczne przenoszenie i ładowanie.

Magic Keyboard

Przeprojektowany, cieńszy i lżejszy Magic Keyboard pasuje do nowego, cieńszego iPad Pro. Dostępny w dwóch rozmiarach i klasycznych kolorach, z rządem klawiszy funkcyjnych i aluminiowym gładzikiem.

iPad Pro

Nowe iPady Pro, dostępne w kolorze srebrnym i szarym, mają wyświetlacze z technologią Tandem OLED i nowym układem M4, co sprawia, że są "czterokrotnie szybsze". Aktualizacja aparatu oraz nowe opcje skanowania dokumentów. 

iPad Air 

iPad Air dostępny w dwóch nowych rozmiarach 11" oraz 13" z chipem M2, przednim aparatem ustawionym poziomo i dźwiękiem przestrzennym. Nowe opcje kolorystyczne i współpraca z Magic Keyboard. 

Final Cut Pro & Logic Pro

Aktualizacje obejmują funkcję multicam na żywo w Final Cut Pro do transmisji nawet 4 kamerami oraz nowe bębny i efekty w Logic Pro, wykorzystujące uczenie maszynowe. Dodatkowo, ogłoszono nową aplikację Final Cut Camera — która umożliwi użytkownikom podłączenie czterech iPhone'ów lub iPadów w celu kręcenia filmów.

 

pixel