Free delivery from 200,00 zł
SuperSafeTM shopping
SuperFair.Shop badge

Nowy MacBook Pro oraz Mac mini z procesorem M2

2023-01-17
Nowy MacBook Pro oraz Mac mini z procesorem M2

Apple wprowadziło na rynek nowe modele MacBook Pro 14″ i 16″, wyposażone w procesory M2 Pro i M2 Max. Te nowe procesory to następca popularnych procesorów M1, które zadebiutowały w zeszłym roku i spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony klientów i recenzentów.

Procesory M2 oferują znacznie większą moc obliczeniową i wydajność niż poprzednie modele oraz możliwością konfiguracji do 96 GB RAM. Są one także bardziej energooszczędne, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii (z zapowiedzi producenta aż do 22 godzin). Co ważne, procesory M2 są w stanie obsługiwać najnowsze aplikacje i gry, co czyni je idealnymi dla profesjonalistów w dziedzinie grafiki, montażu wideo i programowania.

Nowe MacBooki Pro z procesorami M2 są dostępne w różnych rozmiarach ekranu 14″ i 16″ i pojemnościach pamięci. Posiadają także nowy system operacyjny MacOS Monterey, który oferuje nowe funkcje, takie jak Focus, pozwalający na skupienie się na pracy, oraz FaceTime, umożliwiający prowadzenie wideorozmów w jakości 4K.

Prócz nowych MacBooków Pro 14″/16″ firma z Cupertino wprowadziła do portfolio odświeżonego Maca mini z procesorami M2 i M2 Pro. Ma być on stosunkowo tańszy od swojego poprzednika.

Podsumowując, nowe MacBooki Pro z procesorami M2 to kolejny krok naprzód w rozwoju komputerów firmy Apple. Wysoka wydajność, długi czas pracy na baterii i zaawansowane funkcje, czynią je idealnymi dla profesjonalistów w różnych dziedzinach.

pixel