Free delivery from 200,00 zł
SuperSafeTM shopping
SuperFair.Shop badge
G+OCA
Akcesoria MagSafe
Stylus Pen
Clone DZ03
etui 360
Akcesoria Apple MacBook

Blog

Zasada TSA 3-1-1 przy podróży samolotem
Administracja Bezpieczeństwa Transportu (TSA) ma specjalne wytyczne co do tego ile płynów można zabrać na pokład samolotu w bagażu podręcznym. Cyfra "3" oznacza, że każdy płyn musi znajdować się w pojemniku o pojemności 3,4 uncji (100 ml) lub mniejszej. Wszystkie pojemniki muszą być umieszczone w jednej przezroczystej torbie o pojemności 1 litra, a każdy pasażer może mieć tylko jedną taką torbę
Read more
Samsung Galaxy Unpacked 2024 - Premiera serii Galaxy S24
Pierwsza Edycja Galaxy Unpacked od Samsunga w 2024 roku już jest. Jak zwykle w trakcie inauguracyjnego wydarzenia sprzętowego Samsunga w roku, główne skupienie zostało położone na nowych smartfonach.
Seria Galaxy S24 była punktem centralnym Galaxy Unpacked. Oprócz corocznej prezentacji aktualizowanego sprzętu, obejmujących najnowszy procesor oraz więcej, seria Galaxy S24 wprowadziła nową erę dla Samsunga jako pierwsza linia telefonów, które zawierają nowe narzędzie Galaxy AI.
Read more

News

Majówka 2024 - jak pracujemy?

Kalendarz pracy firmy w weekend majowy:

 

1 maj (środa) - nieczynne

2 maj (czwartek) - otwarte, zapraszamy 10:00 - 18:00

3 maj (piątek) - nieczynne

4, 5 maj (sobota, niedziela) - nieczynne

Życzymy udanego weekendu majowego!

Chiński Księżycowy Nowy Rok 2024
Zbliża się Chiński Nowy Rok, co oznacza, że w okresie od końca sytcznia do około 18 lutego, nasi dostawcy i fabryki z Chin będą mieli dłuższą przerwę w pracy i w organizacji produkcji. Nasz magazyn będzie zatowarowany i przygotowany na ten okres, natomiast w przypadku większych zamówień hurtowych, lub produktów sprowadzanych na zamówienie - czas realizacji tych dostaw może się wydłużyć. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaku z naszym Supportem.
 
Read more
pixel